Naar de navigatie Naar de inhoud

Alphega Apotheek Centraal

Farmacie

1
.0

uit 1 waardering. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van Alphega Apotheek Centraal - Leeuwarden op 25 augustus 2017

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

3

Behandeling

2

Omgang medewerkers

2

Informatie

2

Luisteren

2

Accommodatie

2

Toelichting

Vaak worden er fouten gemaakt. Daarnaast zijn er vaak lange wachttijden en wordt er rommelig met recepten omgegaan.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Alphega Apotheek Centraal? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.