Naar de navigatie Naar de inhoud

Alphega apotheek Wilhelmina

Farmacie

3
.6

uit 1 waardering. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van Alphega apotheek Wilhelmina - Utrecht op 9 oktober 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

7

Behandeling

5

Omgang medewerkers

7

Informatie

6

Luisteren

7

Accommodatie

5

Toelichting

De informatie en hulp is heel erg afhankelijk per medewerker. De apotheker is fantastisch qua kennis en hulpvaardigheid! Maar sommige assistentes of stagiaires zoeken de info op internet, of lezen het informatievel of de bijsluiter voor. Die hebben geen enkele toegevoegde waarde voor mij. Dat kan ik zelf ook wel lezen. Verder staan er ongelofelijk veel mensen achter de balie, geen idee wat ze aan het doen zijn, maar mensen helpen, dat niet, dat zijn er maar 2 ofzo. Dus lange wachttijden, terwijl er wel veel personeel is, maar wat die doen is me niet duidelijk. Je bent zo 20 minuten verder. De privacy is hier nul, daar doen ze niet aan. Je staat al je persoonlijke gegevens en plein publiek te bespreken, ik vind dat niet meer kunnen. Voor mij ook een reden om rond te kijken naar een andere apotheek.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Alphega apotheek Wilhelmina? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.