Waardering van Apotheek De Akkers - Spijkenisse op 23 januari 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Overige aandoeningen
Toelichting
hebben altijd een weerwoord als medicijnen er niet zijn ligt altijd aan ziekenfonds of farmaceut . zelfs als je zelf natrekt bij farmaceut. en medicijnen zijn wel leverbaar dan ligt het ineens aan hun leverancier die het dan niet aangeleverd zou krijgen. ze zullen nooit hand in eigen boezem steken. als je je medicijnen komt halen en het is er niet zeggen ze we bellen u als ze er zijn maar wie er ook belt zij niet. en als je dan na 2 wkn gaat informeren hebben ze het nog niet binnen en anders hadden ze wel gebeld zegt ze. maar ook niet bellen als het niet binnenkomt vind ik een tekortkoming. soms zit je dan weken zonder je medicatie met alle risico's van dien. ga echt kijken of ik een andere apotheek kan vinden. wat ook opvalt is dat deze apotheek in geen ene ziekenhuis buiten spijkenisse bekent is en in het systeem staat.... jammer dat je niet lager dan een 1 kan geven anders hadden ze dat zeker gekregen.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Apotheek De Akkers? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.