Naar de navigatie Naar de inhoud

Apotheek de Compagnie

Farmacie

4
.1

uit 26 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van Apotheek de Compagnie - Almere op 8 februari 2012

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

1

Behandeling

2

Omgang medewerkers

2

Informatie

1

Luisteren

1

Accommodatie

1

Toelichting

Meerdere malen dat er werd afgesproken dat recept na 1600 klaar ligt >maar als je na een half uur wachten aan de beurt bent (zelfs voor vooraf bestelde medicijnen )ligt het niet klaar en wordt er dood leuk verteld dat het niet voorradig is en dat het nog besteld dient te worden. Waarop ik s avond s alsnog naar het flevo-ziekenhuis kon voor de (urgente) medicijen. Andere aphotheken waren namelijk inmiddels ook al dicht ...Patienten voor mij kregen exact het zelfde te horen..

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Apotheek de Compagnie? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.