Waardering van Apotheek de Hoefslag - Barendrecht op 4 juni 2024
Toelichting
tevreden, dosering medicatie werd vanuit het ziekenhuis aangepast, daarna belde de apotheker thuis om advies te geven over het medicijn gebruik, dat was fijn want het zag er heel anders uit dan we gewend waren. super.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Apotheek de Hoefslag? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.