Waardering van Apotheek de Lindehoeve - Barendrecht op 1 februari 2024
Toelichting
Ze doen hun best om medicijnen die niet te leveren te zijn om een alternatief te zoeken die voor mij te veel bij werkingen hebben.Maar de apotheker heeft toch voor elkaar gekregen dat ik de goede weer heb.voor mijn Astma complimenten.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Apotheek de Lindehoeve? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.