Naar de navigatie Naar de inhoud

Apotheek het Span

Farmacie

4
.7

uit 3 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van Apotheek het Span - Arnhem op 21 augustus 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

7

Behandeling

7

Omgang medewerkers

7

Informatie

8

Luisteren

8

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

Astma

Toelichting

Erg druk in de apotheek, veel mensen die op hun beurt staan te wachten. Vriendelijk geholpen, goede uitleg. Weinig privacy omdat alles open is

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Apotheek het Span? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.