Waardering van Apotheek Katendrecht - Rotterdam op 30 januari 2024
Toelichting
Ik kreeg een berichtje dat de medicijnen beneden in de brievenbus waren gestopt. Hier ben ik niet blij mee omdat ik erg ziek ben. Mijn man en ik zijn allebei ziek. Dus voor hem is het ook niet fijn om naar beneden te gaan. Moeten jullie niet meer doen. Als we goed zijn dan halen we onze medicijnen in de apotheek op
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Apotheek Katendrecht? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.