Waardering van Apotheek Watergraafsmeer - Amsterdam op 8 februari 2024
Toelichting
Het voorgeschreven medicijn, oordruppels met antibiotica, was niet voorhanden. Apotheker heeft zelf wat uitgezocht. Heeft niet geholpen. Een week later terug om ander medicijn dat de huisarts uitzocht : dit was een tube met zalf en in de gebruiksaanwijziging stond schudden voor gebruik en 3xdaags 3 druppels. Ik heb nog gebeld want zag dat pas thuis. Hoe kun je nu 3 druppels uit een tube knijpen in je oor? Onmogelijk toch? Die stukjes zalf die in je oorbuis glijden lijken in niets op druppels, laat staan dat ik weet wanneer ik een equivalent aan 3 druppels in mijn oor stop. Echt slecht
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Apotheek Watergraafsmeer? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.