Naar de navigatie Naar de inhoud

BENU Apotheek Achtse Barrier

Farmacie

4
.2

uit 3 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van BENU Apotheek Achtse Barrier - Eindhoven op 16 november 2020

E-mailadres

Afspraken

1

Behandeling

8

Omgang medewerkers

1

Informatie

N.v.t.

Luisteren

1

Accommodatie

6

Toelichting

3x moeten bellen voor een herhaalrecept. Duidelijk aangegeven dat ik geen medicijnen meer heb voor het weekend. Niks mee gedaan. Heb me het hele weekend beroerd gevoeld. Er kan zelfs geen sorry van af als je belt, wat een slechte service en een ongelofelijke arrogante houding. Je bent van ze afhankelijk en hun fouten moet je maar voor lief nemen. Bah. Als er een andere apotheek in de buurt was kon ik overstappen. Hoog tijd dat deze apotheek eens klantgericht gaat werken.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor BENU Apotheek Achtse Barrier? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.