Naar de navigatie Naar de inhoud

BENU Apotheek 't Weeshuis

Farmacie

2
.2

uit 3 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van BENU Apotheek 't Weeshuis - Nijmegen op 14 november 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

7

Behandeling

3

Omgang medewerkers

2

Informatie

4

Luisteren

2

Accommodatie

7

Aandoening / behandeling

Depressie

Toelichting

De behulpzaamheid en klantvriendelijkheid van deze apotheek vind ik echt zeer onder de maat. Wanneer er een wijziging is van een merk rondom de medicatie wordt je als klant niet op de hoogte gebracht. Ze leggen de schuld altijd buiten zichzelf en nemen je niet serieus. Erg jammer, ik denk dan ook dat ik ga wisselen van apotheek. Wat mij betreft geen aanrader!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor BENU Apotheek 't Weeshuis? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.