Naar de navigatie Naar de inhoud

BENU Apotheek Voorburg

Farmacie

3
.9

uit 11 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van BENU Apotheek Voorburg - Voorburg op 9 september 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

2

Behandeling

2

Omgang medewerkers

2

Informatie

2

Luisteren

2

Accommodatie

2

Toelichting

Lange wachttijden. Vaak toch best veel medewerkers aanwezig, maar die laten zich niet bij de balie zien. Waar die mee bezig zijn, mag Joost weten. De enkele medewerker die wel bij de balie komt, doet er minuten lang over om iets te vinden, of is lang aan het stoeien met de kassa. Te vaak zijn medicijnen of producten niet aanwezig, zelfs simpele dingen als Metamucil voor de darmen. Kortom: ik rijd liever een stukje om naar een andere apotheek.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor BENU Apotheek Voorburg? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.