BENU Apotheek Wehl en Kilder
Farmacie
Er zijn nog geen waarderingen.
Waardering van BENU Apotheek Wehl en Kilder - Wehl op 24 september 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Aandoeningen bij de vrouw - overig
Toelichting
Super apotheek, wat een service! De meest ingewikkelde vragen en recepten worden geregeld voor mijn ernstig zieke dochtertje. Het contact verloopt zo soepel, ze nemen me veel rompslomp uit handen. Ben zo blij met deze apotheek en professionaliteit van de medewerkers. Eenvoudig direct contact met de apothekers zelf, ook intraveneuze medicatie geen enkel probleem.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor BENU Apotheek Wehl en Kilder? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.