BENU Apotheek Zeewolde
Farmacie
uit 7 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van BENU Apotheek Zeewolde - Zeewolde op 26 augustus 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
COPD
Toelichting
Deze apotheker denkt alleen maar aan snel geld verdienen brengt kosten voor eerste uitgifte in rekening zonder dat daarvoor aan de vereisten wordt voldaan. Verandert zonder overleg met de arts medicijnen omdat ze liever hun eigen merk leveren. Deze apotheker is nu eigendom van een farmaceutisch bedrijf en dat is dus ook te merken. Helaas hebben we in Zeewolde geen mogelijkheid meer om een andere apotheker te kiezen omdat Benu nu de enige in ons dorp is.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor BENU Apotheek Zeewolde? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.