Waardering van Medsen Apotheek Dorestede - Wijk bij Duurstede op 14 oktober 2024
Toelichting
Kan beter: Het gebeurd regelmatig dat bij een simpel zalfje of een pilletje dat een half jaar niet gebruikt is ik dat in persoon moet afhalen i.v.m. “de uitleg” die erbij hoort. En dat kost nog geld ook. Prima bij gevaarlijke of sterke medicijnen die op je gesteldheid van invloed zijn. Maar bij een schimmelzalfje lijkt het alsof je als “dom mens” beschouwd wordt of dat het als verdienmodel gebruikt wordt. Gaat goed: Altijd op tijd herhaalleveringen, indien niet in voorraad een bericht erbij dat het later komt. Goede en adequate mails over de voortgang.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Medsen Apotheek Dorestede? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.