Mouw en Kruijsse Apotheek
Farmacie
uit 10 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Mouw en Kruijsse Apotheek - Amsterdam op 16 oktober 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Aandoeningen bij de vrouw - overig
Toelichting
Zeer klantonvriendelijke apotheek. Ze laten je altijd lang aan de balie staan, ook al is er maar één andere klant in de apotheek. Wachttijden zijn buitensporig. Soms is er nog iemand achter om eventueel bij te springen als het druk is maar dit gebeurt dan niet. Zou deze apotheek nooit aanraden. Service ook niet vriendelijk.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Mouw en Kruijsse Apotheek? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.