132 resultaten voor je selectie:
De assisten zijn zeer vriendelijk. Wel is het onbegrijpelijk dat er lange wachttijden zijn terwijl er voldoende personeel in huis lijkt te zijn. Ze staan soms maar wat om zich heen te kijken.
Gaat goed: Toegankelijk, vakbekwaam, vriendelijk. Kan beter: Niets veranderen. Apotheek Het Bosje is een uitstekende apotheek.
Gaat goed: Aabspreekbaarheid Luisteren. Kan beter: Hun beloning. Moet stukken beter.
Gaat goed: Doorgaans vriendelijk en behulpzaam! Kan beter: Geen problemen en zo wel kan het besproken worden in goed overleg!
Gaat goed: Altijd vriendelijk en geduldig. Klant krijgt aandacht. Dat zie ik niet alleen bij mij maar ook bij andere bezoekers Kan beter: Wat mij en mijn vrouw betreft niets.
Gaat goed: Vriendelijk en meedenkend. Kan beter: N.v.t.
Gaat goed: Deskundig advies en goed meedenken. Kan beter: Ga zo door! Fijne apotheek met deskundige mensen en nemen de tijd voor je.
Gaat goed: Vriendelijk personeel. Behulpzaam. Kan beter: Op fit moment niets
Gaat goed: Nvt Kan beter: Afhaal automaat.
Gaat goed: Vriendelijk en je wordt snel geholpen. Kan beter: Graag weer een mail ontvangen als medicijnen opgehaald kunnen worden. Het is nu gokken of ze er zijn na 2 dagen.
Gaat goed: de rest Kan beter: de automatische verstrekking van medicijnen wordt niet goed gecoordineerd. Het zou goed zijn als alle medicijnen op dezelfde tijd zouden worden verstrekt.
Gaat goed: de goede service Kan beter: niks
betere openings tijden. gebruiks advies komt van mijn docter en is tegen strijdig met de apotheek.
Gaat goed: Goede professionele service Kan beter: Niets
Gaat goed: de vriendelijkheid, mee denken over je problemen Kan beter: ik zou het niet weten
Gaat goed: Totale gebeuren is uitstekend Kan beter: ik zou het niet weten!
Openingstijden beter, korte Rijen. Meer voorraad. Snellere afwikkeling.
Filters