Waardering van Service Apotheek Tot hulp der Menschheid - Leiden op 22 januari 2024
Aandoening / behandeling
ADHD
Toelichting
Alles kan beter. De hoeveelheid fouten die hier worden gemaakt inclusief de slechte service is niet onder woorden te brengen. Medicatie niet op orde Lange wachttijden Schuld bij andere neerleggen en ga zo maar em
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Service Apotheek Tot hulp der Menschheid? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.