Naar de navigatie Naar de inhoud

Service Apotheek Tot hulp der Menschheid

Farmacie

5
.2

uit 36 waarderingen

Waardering van Service Apotheek Tot hulp der Menschheid - Leiden op 5 februari 2024

E-mailadres

Omgang medewerkers

N.v.t.

Uitleg

N.v.t.

Begeleiding

5

Gewenste resultaat

5

Deskundigheid

5

Passende zorg en ondersteuning

5

Samenwerking

5

Toelichting

Medicatie uitreiking miste 1 soort medicatie. Bij latere uitreiking per automaat klopte het aantal tabletten niet 84 ipv 90 voor 3 maanden. Daarnaast gaf de automaat medicijnen voor een ander persoon extra. Daardoor weer extra lopen lopen naar de andere apotheek om dit af te geven. Reactie oh ja de automaat zal wel defect zijn.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Service Apotheek Tot hulp der Menschheid? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.