Bergman Clinics | Bewegen | Naarden
Medisch specialistische zorg
Open om 8:00 - 17:30
Informatie over
Waardering van Bergman Clinics | Bewegen | Naarden - Naarden op 22 februari 2023
Toelichting
Ik vind 1 nacht in de kliniek na een zware operatie kort. Verder vind ik het jammer dat je de chirurg na de operatie heel kort even ziet en dan pas weer bij de eindcontrole na 3 maanden. Ik weet dat dit bij de huidige tijden hoort.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Bergman Clinics | Bewegen | Naarden? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.