Bergman Clinics | Bewegen | Naarden
Medisch specialistische zorg
Informatie over
Waardering van Bergman Clinics | Bewegen | Naarden - Naarden op 15 november 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Heupvervanging
Toelichting
Na een eerdere bezoeken aan ander ziekenhuis waar ze me niet konden helpen, terechtgekomen bij Bergman Clinics voor een second opion. Geopereerd door dr Bouma die gelijk de juiste diagnose stelde. Met de voorste benadering voor een nieuwe heupprothese geopereerd. Geen pijn gehad na de operatie. Herstel is super snel gegaan ik liep en mocht na 3 weken al zonder krukken lopen. Ben heel erg tevreden over dr Bouma en Bergman Clinic..
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Bergman Clinics | Bewegen | Naarden? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.