Diëtistenpraktijk van den Heuvel en Bourhim
Diëtetiek
uit 3 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Diëtistenpraktijk van den Heuvel en Bourhim - Amsterdam op 27 april 2012
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Het is een fijne praktjik waar de medewerkers goed luisteren en een dieet maken op basis van de wensen van de cliënt. Het is dieet is daardoor praktisch en goed vol te houden. Door de mogelijkheid aan te bieden om een afspraak te maken voor alleen een weging, geeft dat extra motivatie om het vol te houden. Ik ben erg tevreden.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Diëtistenpraktijk van den Heuvel en Bourhim? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.