Naar de navigatie Naar de inhoud

Diëtistenpraktijk van den Heuvel en Bourhim

Diëtetiek

10
.0

uit 3 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van Diëtistenpraktijk van den Heuvel en Bourhim - Amsterdam op 13 februari 2013

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

9

Toelichting

Heuvel en Bourhim zijn enorm goede, hulpvaardige en vriendlijke dietisten die goed doorvragen, luisteren en een dieet maken op basis van je eigen levensstijl en doelen. Tijdens de afspraken bespreek je met hen je voortgang, ervaringen en vragen. Naast de afspraken zijn ze goed te bereiken per telefoon/email in geval van vragen. Ik raad hen absoluut aan!

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Diëtistenpraktijk van den Heuvel en Bourhim? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.