Diëtistenpraktijk van den Heuvel en Bourhim
Diëtetiek
uit 3 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Diëtistenpraktijk van den Heuvel en Bourhim - Amsterdam op 5 december 2012
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Zeer prettige praktijk, waar je serieus genomen wordt. Zeer veel vakinhoudelijke kennis en bereid om gegevens uit te wisselen met medische specialisten in het ziekenhuis. Zeker een aanrader.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Diëtistenpraktijk van den Heuvel en Bourhim? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.