Waardering van Ergotherapie Leidsche Rijn Utrecht - Vleuten op 6 maart 2023
Aandoening / behandeling
Coronavirus (COVID-19)
Toelichting
In februari 2 workshops post covid gegeven door Marja en Angelique waar ik enorm over te spreken ben! De informatie was zo helder en duidelijk, het werd op een hele fijne manier gegeven de workshop! Met de gekregen informatie ben ik aan de slag gegaan in het dagelijkse leven om zo vooral van vermoeidheid, kortademigheid en overprikkeling af te komen. Ik ben een maand verder en ben nu al zoveel verder als waar ik eerst stond! Ik zal dit zeker aanbevelen!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Ergotherapie Leidsche Rijn Utrecht? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.