Waardering van ABC Clinic - Breda op 26 september 2023
Aandoening / behandeling
Plastische chirurgie
Toelichting
Bovenooglid en onderooglid correctie bij de ABC kliniek in Breda. De ingreep is 100% meegevallen de uitleg en nazorg is prima. en een mooi resultaat behandelt door Drs M van Abeelen. Zeker een aanrader. Mijn man en tweelingzus en ik zijn zeer tevreden met het resultaat.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor ABC Clinic? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.