Waardering van ABC Clinic - Breda op 21 juli 2023
Aandoening / behandeling
Plastische chirurgie
Toelichting
Het was een uiterst vriendelijke arts die je op je gemak stelde want ik vond het heel erg spannend. De gecombineerde operatie (begin februari 2023) voor het weghalen van de wallen onder mijn ogen, een ooglid correctie en wenkbrauw lift verliep vlot. Wat ik andere mensen wel wil meegeven is dat na zo'n ingreep op dezelfde dag gelijk medicijnen (antibiotica) bij de apotheek gehaald moeten worden. Ik had dat van tevoren wel willen weten. Gelukkig had ik iemand bij die dat kon doen want alleen zou ik daar niet toe in staat zijn. Tot op heden ben ik tevreden met het resultaat. Soms voel ik de bovenoogleden nog een beetje trekken maar dat gaat vanzelf over.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor ABC Clinic? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.