Academie Instituut Fysiotherapie Plus
Fysiotherapie
uit 3 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Academie Instituut Fysiotherapie Plus - Utrecht op 27 november 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Longaandoeningen
Toelichting
In eerste instantie moest ik na een gebroken heup revalideren in 't Diac. maar mocht toch naar 't Academie Instituut om bij Holger mijn revalidatie voort te zetten. Behalve voor mijn COPD-training (die ik fanatiek volg want daar voel ik me alleen maar fitter bij)heb ik een goede begeleiding gehad na mijn borstamputaties. Extra spieroefeningen van schouders en bovenarmen maakten 't een stuk prettiger om te functioneren in het dagelijks leven! Ook de openheid om hierover te praten, vind ik heel belangrijk en dat kan hier op 't Academie Instituut!!!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Academie Instituut Fysiotherapie Plus? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.