Waardering van Fysio Orden, Fysio en Manuele therapie Pieter Bakker - Apeldoorn op 12 mei 2016
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Rugpijn
Toelichting
4 jaar geleden met kind naar Pieter geweest ivm kiss syndroom. Erg goed geholpen en als bijzonder ervaren wat hij weet en hoe rustig mijn kind werd tijdens de behandeling. Ondertussen zelf ook aantal keer geholpen door Pieter. Hij heeft veel kennis van zaken en is prettig in de omgang. Geen probleem als je onverwachts toch de afspraak moet verzetten en je kunt altijd snel terrecht.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Fysio Orden, Fysio en Manuele therapie Pieter Bakker? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.