Waardering van Fysio Orden, Fysio en Manuele therapie Pieter Bakker - Apeldoorn op 21 december 2022
Toelichting
De manier van behandelen, ben bij veel andere fysiotherapeuten geweest die zeiden dat ik 20 verschillende oefeningen moest doen, maar deze gaf me 1 oefening mee en verder gebeurde alles daar gewoon. En dat hielp veel meer dan al die oefeningen waar ik 5 jaar aan heb verspilt.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Fysio Orden, Fysio en Manuele therapie Pieter Bakker? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.