Waardering van Fysiotherapie Vlambloem Ommoord - Rotterdam op 24 juli 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Enkelbandletsel
Toelichting
Waar andere fysio's meteen voorstelden om oefeningen te gaan doen (bij stijve gewrichten of pijnlijke pezen/spieren, zoals tennisarm) of niet goed wisten hoe te behandelen.... wist Wouter dat wel. Hij vindt snel de bron en geeft goede behandeling. Verder ook enorm vriendelijke man. Ik ben zeer tevreden.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Fysiotherapie Vlambloem Ommoord? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.