Waardering van GoFysio Nieuwegein, Archimedesbaan - Nieuwegein op 9 februari 2024
Toelichting
Gaat goed: Ik word behandeld door twee fysiotherapeuten (om en om). Bij elke sessie vragen zij naar mijn toestand om daar rekening mee te houden in de benodigde therapie. De voorgestelde therapie die sessie, passen ze moeiteloos aan als ik het iets anders wil. Het is echt maatwerk. Met belangstelling voor mijn neurologische klachten. Interesse in andere therapie, waarbij ik ze prikkel om hun kennis steeds proberen te vergroten. Blij en tevreden. Kan beter: Wat meer tijd voor een sessie. Altijd meer kennis opdoen van neurologische ziektebeelden om de dynamiek erin te houden.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor GoFysio Nieuwegein, Archimedesbaan? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.