Paramedisch centrum Luxor
Fysiotherapie
uit 6 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Paramedisch centrum Luxor - Zeewolde op 21 juni 2016
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Leuke praktijk met professionele enthousiaste fysio's. Ik ben door Wieger behandeld voor hoofdpijn die uit mijn schouder bleek te komen. Al bij meer therapeuten in Zeewolde geweest de afgelopen jaren maar niemand kon me helpen. Nu was ik er in 3 keer vanaf.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Paramedisch centrum Luxor? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.