Informatie over
Waardering van Aafje, Schiehoven, revalidatie/kortdurende zorg - Rotterdam op 20 januari 2010
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Mijn broer zit in een verpleegtehuis omdat hij een hersenbloeding heeft gehad. Eerst lag hij in het ziekenhuis hier was de behandeling niet zo goed. Ik ben blij dat hij nu hier zit. Het is een goede instelling, het eten is goed en de vrije inloop is ook heel goed. Mijn broer is nu aan het revalideren. Daarom vind ik het ook heel goed dat er fysiotherapie is. Ik ben ook positief over de kwaliteit van de fysiotherapie. Er is ook een restaurantje en dat vind ik ook erg gezellig. Daar kunnen zowel patiënten als bezoekers komen. Het enige minpuntje vind ik dat er vrij veel onderling gestolen wordt. Het is moeilijk voor de verplegers om dit tegen te gaan. Vaak komen spullen wel weer terecht maar het is toch jammer dat dit gebeurt.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Aafje, Schiehoven, revalidatie/kortdurende zorg? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.