Archipel Dommelhoef Centrum voor Revalidatie Team 1
Revalidatiezorg
uit 29 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Archipel Dommelhoef Centrum voor Revalidatie Team 1 - Eindhoven op 20 januari 2024
Aandoening / behandeling
Beroerte
Toelichting
Ik had het prettiger gevonden als ze vaker binnen waren gelopen voor vragen anders was ik veel alleen. En het was moeilijk om de weg te vinden. Verder was het een fijn verblijf.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Archipel Dommelhoef Centrum voor Revalidatie Team 1? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.