Cordaan, Hof van Sloten revalidatie
Revalidatiezorg
uit 55 waarderingen
Waardering van Cordaan, Hof van Sloten revalidatie - Amsterdam op 22 oktober 2022
Toelichting
Heb drie maanden in hof van sloten doorgebracht. Die tijd was niet onprettig maar normaal eetbaar glutenvrij brood was daar niet verkrijgbaar. Dat wat er wel te krijgen was was keihard en dus niet eetbaar voor mensen met een gebit. De verpleging heeft contact gehad met hun bakker en deze beweerde dat het niet anders kan. De enige oplossing was dat mijn partner het voorgepakt van thuis meebracht. Ben ik dan de enige mens op de wereld met coeliakie ?
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Cordaan, Hof van Sloten revalidatie? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.