Naar de navigatie Naar de inhoud

Cordaan, Hof van Sloten revalidatie

Revalidatiezorg

8
.3

uit 55 waarderingen

Deze locatie levert ook Verpleeghuiszorg.

Waardering van Cordaan, Hof van Sloten revalidatie - Amsterdam op 22 oktober 2022

E-mailadres

Afspraken

10

Behandeling

7

Informatie

7

Deskundigheid

8

Samen beslissen

10

Accommodatie

10

Toelichting

Heb drie maanden in hof van sloten doorgebracht. Die tijd was niet onprettig maar normaal eetbaar glutenvrij brood was daar niet verkrijgbaar. Dat wat er wel te krijgen was was keihard en dus niet eetbaar voor mensen met een gebit. De verpleging heeft contact gehad met hun bakker en deze beweerde dat het niet anders kan. De enige oplossing was dat mijn partner het voorgepakt van thuis meebracht. Ben ik dan de enige mens op de wereld met coeliakie ?

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Cordaan, Hof van Sloten revalidatie? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.