ZuidOostZorg, locatie De Waadwente, Kortdurende Zorg en Behandeling
Revalidatiezorg
uit 16 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van ZuidOostZorg, locatie De Waadwente, Kortdurende Zorg en Behandeling - Dokkum op 6 september 2023
Toelichting
Ik ben heel tevreden de zorg was goed ik ben met een bloeding met spoed naar het ziekenhuis vervoerd het personeel heeft heel snel gehandeld mij dank ervoor en als er wat was ik kon met elke vraag bij hun terecht ik neem mijn pet af wat ze allemaal doen het is voor hun niet altijd even gemakkelijk alle lof
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor ZuidOostZorg, locatie De Waadwente, Kortdurende Zorg en Behandeling? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.