Waardering van ADHDcentraal Nijmegen - Nijmegen op 9 februari 2024
Aandoening / behandeling
ADHD
Toelichting
Heel tevreden over uitgebreide diagnostiekdag, hierdoor voelde ik me serieus genomen en gezien en heb ik het gevoel dat er een weloverwogen behandeladvies is gegeven. Ook heel fijn dat de behandeling direct start na diagnostiek en dat je langdurig wordt begeleid bij het instellen op medicatie. Ik hoor in mijn omgeving veel dat mensen met adhd, bij andere behandelaars, medicatie voorgeschreven krijgen en het daarna maar uit moeten zoeken met de huisarts, die over het algemeen minder verstand van zaken heeft. Ik het het echt als heel waardevol ervaren dat ik daar zo bij begeleid ben, icm gesprekken met psycholoog.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor ADHDcentraal Nijmegen? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.