Waardering van ADHDcentraal Nijmegen - Nijmegen op 29 november 2021
Aandoening / behandeling
ADHD
Toelichting
Ik ben zeer tevreden over mijn behandeling bij ADHDcentraal Nijmegen. Als patiënte heb ik enorm veel geleerd over mijn diagnose en hoe ik met bepaalde drempels kan omgaan. Maar ook op professioneel gebied, als studente Psychologie, heb ik interessante en toepasbare kennis opgedaan tijdens mijn afspraken. De medewerkers zijn erg vriendelijk en hechten er waarde aan om iedereen als gelijke te behandelen, wat zorgt voor een vrije en vertrouwde sfeer. Daarnaast is er veel ruimte om vragen te stellen of onduidelijkheden aan te kaarten. Ik vond het erg fijn dat er met mij en mijn situatie werd meegedacht, zonder oordeel, om te zoeken naar passende oplossingen. Enorm bedankt voor de goede zorgen!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor ADHDcentraal Nijmegen? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.