Naar de navigatie Naar de inhoud

ADHDcentraal Rotterdam

Geestelijke gezondheidszorg

9
.3

uit 49 waarderingen

Waardering van ADHDcentraal Rotterdam - Rotterdam op 16 maart 2015

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

9

Luisteren

10

Accommodatie

10

Aandoening / behandeling

ADHD

Toelichting

Hele prettige ervaringen en herinneringen aan mijn behandeling bij deze instelling. Er hangt een prettige sfeer en alle medewerkers zijn ontzettend betrokken. Het is een groot pluspunt dat ze met een klein behandelteam werken. Iedereen kent je persoonlijk waardoor je je ontzettend op je gemak gaat voelen. Ik ben in september 2014 hier terecht gekomen, heb binnen 1 behandeldag mijn diagnose van ADHD gekregen en kon binnen een week beginnen met de behandeling. Na een half jaar heb ik er ontzettend veel geleerd en ben ik eindelijk weer tevreden met mezelf. ADHDcentraal Rotterdam, bedankt voor de goede zorgen!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor ADHDcentraal Rotterdam? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.