Waardering van BreinPoli, locatie Schiedam - Schiedam op 12 maart 2023
Aandoening / behandeling
Niet aangeboren hersenletsel
Toelichting
door mijn revalidatiearts ben ik geadviseerd om in behandeling te gaan bij de breinpoli, dit i.v.m. een multi-trauma na een zeer ernstig ongeluk. o.a. meerdere breuken in rug, overprikkeling, visusproblemen en NAH (niet aangeboren hersenletsel). Mijn hele leven en toekomst lagen volledig overhoop. Het fantastische team, bestaande uit psychiaters, neurologen, neuro-psychologen en psychologen, heeft mij zeer goed en vakbekwaam begeleid, om op een goede manier om te leren gaan met mijn nieuwe zelf en me weer licht laten zien voor de toekomst. Ik ben het team dan ook enorm dankbaar.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor BreinPoli, locatie Schiedam? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.