Naar de navigatie Naar de inhoud

Eleos - behandellocatie Hoevelaken

Geestelijke gezondheidszorg

8
.2

uit 24 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

zondag
Gesloten
maandag
8:30 - 17:00
dinsdag
8:30 - 21:00
woensdag
8:30 - 21:00
donderdag
8:30 - 17:00
vrijdag
8:30 - 17:00
zaterdag
Gesloten

Waardering van Eleos - behandellocatie Hoevelaken - Hoevelaken op 15 oktober 2016

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Aandoening / behandeling

Psychische problemen

Toelichting

Graag Geef ik Eleos een Tien, 10, omdat ze dat echt verdienen. Een 10 kan natuurlijk niet helemaal hier op aarde, en toch, soms moet je die geven ,wanneer het gaat om de liefde, waar men mee te werk gaat. Echt waar, een ieder die ik daar ontmoet gesproken heb is vaak zo liefdevol, en geduldig, juist als het er op aan komt. Ze staan echt in liefde klaar om je te zegenen. Jezus Christus houd Eleos vast in dit alles, aan Hem alle eer en Glorie, dat weten ze daar ook, echt wel. Ook leuk om te weten is het volgende: Mocht de betekenis iets anders zijn , ook goed. Eleos, Elleos, El leos, El = God, Leos = leeuwen, Gods Leeuwen, mooi he. Dat doet mij ook weer denken aan; De leeuw van Juda = Jezus zelf, Yeshua Ha Messiag = ook jezus zijn naam .Wanneer je weer eens binnenkomt na 10 weken, of langer, dan weten ze echt nog waar het over gaat. Ze zijn echt betrokken bij je, en dat voel je .Vooral ook de kundigheid van de mensen is groots. Ze zullen je te woord staan, ook al doet dat soms even zeer, juist in die momenten merk je dat ze, heel kundig te werk gaan, en niet zullen schromen, je te helpen zo als dat hoort. Ja de waarheid = soms hard , maar helpt wel , in liefde natuurlijk. Echtheid van de mensen = staat voorop daar, zelfs als een medewerker zelf wat ziekjes is ,verkoudheid of in de eigen familie een moeilijksituatie heeft, dan zullen ze je ook, laten blijken dat, het echte mensen zijn, zonder maskers; en ja, dat medemenselijke, die echtheid, dat proef je. Ik wens een ieder die dit leest Gods zegen toe ,in Jezus naam. In de naam van Yeshua Ha Messiag , en hoop dat je je gezegend voelt om tot de juiste beslissingen te komen, ja ook al is dat soms, moeilijk, en moet je soms op water wandelen. Ga ook naar een Gemeente, Kerk, samenkomst waar je je geliefd weet, voelt, ook het houden van Bijbelse Feesten is echt aan te bevelen , het is zo gezellig. En wat betreft de Sabbath, mmm,ja, op zaterdag. En zondags ga ik ook naar een Gemeente om daar. Het woord van God te ontvangen en broers en zussen te ontmoetten. Dat kan soms ook anders lopen, maarja, een goede oefening elkaar lief te hebben, en er op toe te zien, klaar te staan ,voor een ander, en ja, Het Liefst natuurlijk zo veel, als mogelijk, Geleid door Gods Geest , De Heilige Geest. Een Gezegende dag verder , of nacht en God zij, Laat er Licht Zijn, Genesis, De Bijbel. Wie = als God. De eerlijke Leeeuwensee you.

Reactie van/namens Eleos - behandellocatie Hoevelaken - Hoevelaken

Dank u wel voor uw mooie woorden en uw hoge waardering voor Eleos.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Eleos - behandellocatie Hoevelaken? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.