Waardering van Indigo in Rotterdam e.o. - Rotterdam op 22 februari 2022
Aandoening / behandeling
Depressie
Toelichting
Er werd totaal niet geluisterd. Ik kwam via de huisarts en GGD medewerker voor mijn depressie. Deze conclusie trok de behandelaar na 6 behandelingen ook. Ook was ik iedere keer na 30 max 43 minuten klaar terwijl ik vaak ook nog wat zat te vertelen. Ipv het uur wat gerekend wordt. En nu ik een brief wil dat ik gestopt ben geeft ook alleen maar problemen vanuit indigo. En zeg je hier de waarheid dan wordt het niet geplaatst.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Indigo in Rotterdam e.o.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.