Pro Persona, regio Arnhem, Ouderen
Geestelijke gezondheidszorg
uit 3 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.
Waardering van Pro Persona, regio Arnhem, Ouderen - Arnhem op 25 juli 2016
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Depressie
Toelichting
Mijn moeder heeft bij Pro Persona Arnhem (de Braamberg) drie maanden verbleven voor behandeling van haar depressie in kliniek Ouderen 2. In het begin wilde ze er perse niet naar toe, maar aan het eind wilde ze er niet meer weg! Zij is deskundig behandeld en heeft het (met de verpleging en ook met de andere clienten) enorm goed gehad. Ook maanden later had ze het nog steeds over haar goede tijd in de Braamberg.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Pro Persona, regio Arnhem, Ouderen? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.