Informatie over
Waardering van Xpert Clinics Hand- en Polszorg Den Bosch - 's-Hertogenbosch op 11 november 2020
Toelichting
Waarom moet alles zolang duren voordat iemand zegt dat het zo ook mogelijk is.3x huisarts dan neurologies onderzoek dan neuroloog advies reumaloog .bij xpert clinics prima arts die luistert spuit 6 weken later operatie en klaar
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Xpert Clinics Hand- en Polszorg Den Bosch? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.