Charim, Hospice De Wingerd
Hospicezorg
uit 73 waarderingen
Waardering van Charim, Hospice De Wingerd - Amerongen op 19 augustus 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Aandoeningen bij de vrouw - overig
Toelichting
Kan niet anders zegen dan top wat een ervaring ben ik rijker mijn vrouw was bij de hospice te Amerongen helaas is zij overleden na 3 dagen maar wat een verzorging voor mij en zeker was de Fam ook erg te spreken hoe zij zijn opgevangen haar broer kwam uit Groningen per trein en ze hadden daar ook rekening mee gehouden zo dat hij ook nog een warme maaltijd kreeg wij zijn er 3 dagen geweest en ik verbleef er ook met haar broer niks was te veel alles was tot in de puntjes verzorgd ben ook niet anders dan vol lof hier over en het personeel erg dankbaar hier voor wat ze nog gedaan hebben voor mijn lieverd Gea mijn dank is dan ook erg groot en ik weet dat ik daar nog heen ga beschouw deze mensen als vrienden voor mij en ik hou graag contact met deze mensen ook de vrijwilligers erg bedankt voor wat jullie doen en gedaan hebben en ik kom zeker aan om eens koffie te drinken zoals beloofd
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Charim, Hospice De Wingerd? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.