Naar de navigatie Naar de inhoud

Charim, Hospice De Wingerd

Hospicezorg

9
.8

uit 71 waarderingen

Deze locatie levert ook Verpleeghuiszorg.

Waardering van Charim, Hospice De Wingerd - Amerongen op 26 augustus 2022

E-mailadres

Afspraken

10

Verpleging

10

Omgang medewerkers

10

Kwaliteit van leven

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Toelichting

Wat een warm bad ,na een heen en weer geslinger in het ziekenhuis. Er kwam rust, voor mijn moeder maar ook voor ons als gezin. De verzorging gaat 5 sterren te boven. Was uitzonderlijk. Dank , niet alleen de verpleging maar ook alle vrijwilligers. Voor de rust, de zorg, dat jullie er voor ons waren.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Charim, Hospice De Wingerd? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.