Naar de navigatie Naar de inhoud

Zorgboog - Hospice de Populier

Hospicezorg

9
.6

uit 91 waarderingen

Informatie over

Waardering van Zorgboog - Hospice de Populier - Bakel op 13 juni 2023

Afspraken

10

Verpleging

10

Omgang medewerkers

10

Kwaliteit van leven

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Aandoening / behandeling

Longkanker

Toelichting

Mijn ervaring is dat mijn vrouw van de tijd van komst tot overlijden in de Hospice (ca 1 1/2 week) nog een hele prettige en warme opvang heeft gehad. Helaas had ze uitgezaaide longkanker met veel pijn. Iedereen heeft gedaan wat ze konden en haar met heel veel liefde verzorgd. Er werd ook vaak een praatje gemaakt en geluisterd, dit gaf voor mij een heel rustig gevoel. De dagen dat men haar nog heeft laten genieten samen met ons door haar met bed en al in de tuin te rijden is onbeschrijfelijk, zoveel tijd er in gestoken wordt, en niets is teveel of te zwaar. Ik zal die tijd nooit meer vergeten, en wil nogmaals iedereen bedanken voor alles.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Zorgboog - Hospice de Populier? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.