Naar de navigatie Naar de inhoud

Cosmetique Totale Bussum

Huidtherapie

9
.2

uit 15 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van Cosmetique Totale Bussum - Bussum op 8 februari 2024

E-mailadres

Bejegening

7

Deskundigheid

7

Samen beslissen

7

Bespreken voortgang

7

Informatie

N.v.t.

Bereikbaarheid

5

Behandeling

2

Aandoening / behandeling

Cosmetische behandeling

Toelichting

Ik kwam bij Mediderm voor de vele rode adertjes in mijn gezicht. Het is 3 x gelaserd waarbij je huid echt wel verwond wordt. Koste 500 euro. Nu zie ik geen verschil met voor de behandeling. De behandeling wordt niet vergoed door de zorgverzekeraar.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Cosmetique Totale Bussum? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.