Naar de navigatie Naar de inhoud

Nazorg Borstkanker

Huidtherapie

9
.9

uit 7 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van Nazorg Borstkanker - Haarlem op 5 maart 2023

E-mailadres

Bejegening

10

Deskundigheid

10

Samen beslissen

10

Bespreken voortgang

10

Informatie

10

Bereikbaarheid

10

Behandeling

10

Toelichting

In oktober geopereerd. Ik kon na een paar maanden mijn linker arm niet goed omhoog krijgen na linker borst amputatie. En niet op mijn linker zij slapen. Na een paar behandelingen kon ik er al op slapen en mijn armen krijg ik steeds hoger. Door de mooie lingerie en prothese voel ik me toch mooi. Ben zo blij dat ik door verwezen ben . Mijn litteken ziet er nog mooier uit. Inmiddels krijg ik mijn armen helemaal hoog. Dank jullie wel

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Nazorg Borstkanker? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.